Logo veteránweb

...místo pro všechny příznivce veteránů

Veteran web auto
Mapa okresů Přihlásit Registrovat


Opravujeme moped Stadion Jawa S11 Stadion

Pokračování článku jak na opravy populárních mopedů Stadion z časopisu Svět motorů 11/1960.

(Pokračování)

11. Před dosednutím zkontrolujeme, zda pero zubové spojky příšlapového ústrojí správně dosedá mezi nálitky (dorazy) levé poloviny skříně. Rovněž dbáme na to, aby čep řadicí vidlice svým druhým koncem správně zapadl do otvoru v levé polovině skříně (obr. 6).

12. Nakonec zašroubujeme řádně všechny spojovací šrouby obou polovin skříně (1 šroub M5X50 pod spojkovým košem, 7 šroubů M5X45 pod primárním ozubeným soukolím, 2 šrouby M5X25, umístěné u otvorů pro připevnění motoru do rámu).

13. Dále narazíme 2 pružné závěsy do otvorů v nálitcích motorové skříně (pro upevnění motoru do rámu).

14. Na kolo I. převodového stupně nasadíme kolo primárního převodu, pojistnou podložku, a pak utáhneme upevňovací matici. Po dotažení matice ohneme jazýčky pojistné podložky.

15. Otáčíme kolem primárního převodu, zasouváme oba převodové stupně a tím kontrolujeme správnou funkci řazení. Je-li v pořádku, pokračujeme v další montáži.

16. Za ložiska klikového ústrojí nasadíme hřídelové těsnicí kroužky, až dosednou na pojistné kroužky. Pozor, abychom je neobrátili, otevřenou stranou se zasouvají dovnitř!

17. Nasadíme opěrku a naklepneme rozpěrku.

18. Nasadíme koš spojky (vnější unášeč) a druhou opěrku.

19. Postupně nasadíme lamelu s kolíky, dále lamelu vnější (s ferodovým obložením), lamelu vnitřní (ocelovou), opět lamelu vnější a posléze narazíme vnitřní svařovaný unášeč. Nasadíme podložku a utáhneme matici.

20. Nasadíme pružinu spojky a namontujeme úplný talíř. Stahovákem spojky pružinu stlačíme a na unášecí kolíky nasadíme pojistné kroužky. Sejmeme stahovák a celá montáž spojky je skončena.

21. Nasadíme pravou kliku se šlapkou, a klikou překontrolujeme otáčení primárního převodu a klikového hřídele.

22. Nasadíme těsnění příšlapového hřídele, brzdovou páku úplnou a zajistíme ji pojistným kroužkem 24X1,2.

23. Nasadíme levé víko skříně (nesmíme opomenout vložit pod ně těsnění) a řádně dotáhneme všechny upevňovací šrouby. (Ve víku máme již předem namontovánu páku spojky s palcem a kluzákem!)

24. Na příšlapový hřídel nasadíme 2 rozpěrné podložky, vymezující axiální vůli, nasadíme levou kliku s pedálem, narazíme klínek a utáhneme jej.

Montáž pístu, válce a hlavy

25. Na ojnicí nasadíme píst ohřátý na 70-80°C (s jedním kolíčkem zámku k sacímu hrdlu). Do otvoru zalisujeme přípravkem čep (obr. 7) a zajistíme jej na obou stranách vložením drátěných pojistek do příslušných drážek.

26. Nasadíme pístní kroužky zámky na kolíčky (obr. 8) a přiložíme těsnění pod válec.

27. Potom na svorníky a píst nasuneme válec (obr. 9), těsnění pod hlavu a hlavu válce (v hlavě válce máme předem opět naražený pružný závěs!).

28. Vše dotáhneme a zajistíme maticemi s plochými podložkami. Na sací hrdlo nasadíme karburátor a připevníme maticemi.

Montáž součástí na pravé straně motorové skříně
29. Do klikového hřídele (na pravé straně) narazíme pero setrvačníku, které zajišťuje správnou polohu vačky.

30. Přípevníme 2 šrouby M4X15 základovou desku zapalování s cívkami a ostatním příslušenstvím (obr. 10).

31. Stírátko vačky s plstí namažeme směsí oleje a tuku.

32. Vývod pro zapalovací svíčku (kabel vys. napětí) protáhneme gumovou průchodkou.

33. Vývod osvětlení 6 V-18 W protáhneme rovněž patřičným otvorem v gumové průchodce.

34. Nasadíme setrvačník (obr. 11) do správné polohy (drážkou na pero) a řádně dotáhneme.


(Pokračování)

 

Zdroj: Svět motorů 11/1960



Vložil: Redakce

Náhradní díly na veterány Vyroubal

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s využíváním vašeho souboru cookie.

Rozumím